Zmiany w funkcjonowaniu biblioteki od 19.10.2020

Drodzy Czytelnicy,
z powodu wprowadzenia strefy czerwonej, zamykamy wolny dostęp do księgozbioru

od poniedziałku 19 października.
Będziemy realizować Wasze rezerwacje: mejlowe i telefoniczne.
Godziny otwarcia nie zmieniają się.
Jeśli jesteście na kwarantannie – zadzwońcie, przedłużymy termin zwrotu zbiorów.

• Godziny otwarcia: od poniedziałku do środy w godzinach 13.00-19.00 oraz w czwartki i piątki w godzinach 11.00-17.00.
  • Na pierwszym piętrze Poczytalni zostaną wydzielone dwa punkty – zwrotu zbiorów oraz wypożyczeń i odbioru rezerwacji. Przy ladzie może przebywać jedna osoba. Prosimy o zachowywanie dystansu 2 metrów.
  • Do odwołania nie będzie możliwości korzystania z komputerów, pokoju cichej pracy, konsol do gier, gier planszowych, czytelni prasy, kącika dziecięcego.
  • Usługi skanu i ksero będą realizowane przez dyżurującego bibliotekarza. Wydruk będzie możliwy tylko po przesłaniu gotowego pliku mejlem na adres poczytalnia@bibliotekalegionowo.pl
  • Zachęcamy do rezerwowania zbiorów telefonicznie 22 732 00 36 wew. 102 lub przez internet – po zalogowaniu na konto czytelnika bądź mejlowo wypozyczalnia@bibliotekalegionowo.pl
  • Zwracane zbiory będą kierowane na trzydniową kwarantannę.
  • Preferujemy zwroty książek do wrzutni ustawionej przy głównym wejściu do biblioteki.
  • Filia nr 1 i Filia nr 2 działają tak, jak do tej pory. Filia nr 3 pozostaje nieczynna.