Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Zmiany w regulaminie MBP Legionowo

Drodzy Czytelnicy! Od 1 lipca wprowadziliśmy drobne zmiany w regulaminie biblioteki.

Co jest najważniejsze?
1. Książki oraz audiobooki możecie wypożyczyć na 28 dni z możliwością przedłużenia o kolejne 28 dni. Czas wypożyczenia nie może przekroczyć łącznie 63 dni.
2. Gry na konsole oraz filmy możecie wypożyczyć na 7 dni. Tutaj nie przysługuje możliwość wydłużenia terminu wypożyczenia. Na jedno konto można wypożyczyć jedną grę/film.
3. Na jednym koncie możecie mieć maksymalnie 5 książek i/lub zbiorów specjalnych z danej placówki (Oddziału dla Dorosłych, Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, Filii nr 1,Filii nr 2, Filii nr 3). Jednak łączna liczba wypożyczonych zbiorów nie może przekraczać 15.
4. Lada moment przed głównymi drzwiami Poczytalni pojawi się wrzutnia do zwrotu książek, z której będziecie mogli korzystać w godzinach otwarcia dworca PKP. O terminie poinformujemy wkrótce – a w nowym regulaminie już możecie przeczytać, jak dokonywać zwrotów nie wchodząc do biblioteki.

*Pamiętajcie, że przy każdej wizycie w bibliotece, podczas wypożyczania zbiorów oraz w razie chęci skorzystania z komputera, skanera lub ksero, musicie okazać ważną kartę biblioteczną. Zachęcamy do zrobienia zdjęcia kodu kreskowego karty telefonem lub wgrania go do specjalnej aplikacji. Tym sposobem kartę będziecie mieć zawsze przy sobie ?

*Każdy czytelnik odpowiada za swoją kartę biblioteczną oraz jej używanie. Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za posługiwanie się kartą przez osoby nieuprawnione.

Pełny regulamin dostępny jest na miejscu w każdej placówce Biblioteki oraz tutaj: REGULAMIN 2020

Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.