Biblioteka Legionowo online – działamy na Zoomie

Poszerzyliśmy naszą ofertę o zajęcia dla szkół prowadzone poprzez platformę Zoom. Dzięki udziałowi w projekcie „Biblioteka online” realizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego odkrywamy nowe kanały udostępniania treści oraz prowadzenia zajęć w formie hybrydowej lub całkowicie zdalnej. Nasze pierwsze kroki postawiliśmy przy okazji realizacji warsztatów historycznych ze Stowarzyszeniem Pracownia Etnograficzna i Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Projekt “Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 2020-NCK_dofinans_kulturawsieci-rgb-1024x256.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Biblioteka_online_08_prostokad2.png