Słuchowisko „Niknące obrazy” – warsztaty online

Przez ostatni tydzień odbywały się warsztaty online w ramach projektu „Niknące Obrazy” przygotowujące do powstania słuchowiska o tym samym tytule.

Odbyło się spotkanie teatralne z Moniką Rejtner, podczas którego uczestnicy rozmawiali o miejscach, z którymi czują się związani, historiach rodzinnych, przygotowali mapę myśli na temat Legionowa i wysłuchali legionowskich wspomnień. Podczas warsztatów muzycznych z Alicją Brudło i Miłką uczestnicy szukali współczesnych niknących obrazów i dźwiękowych impresji na tematy poruszane w wywiadach zebranych w projekcie. Warsztaty plastyczne z Dominiką Rutą poświęcone były szukaniu plastycznej ilustracji domu i niknących obrazów, zdjęć z przeszłości i wspomnień.

Przed nami kolejny cykl spotkań na platformie Zoom, podczas których powstaną kolejne fragmenty słuchowiska, obrazy i dźwięki. Zapraszamy serdecznie!

1. warsztat teatralny z Moniką Rejtner: 4.11 godzina 18.00-19.00
2. warsztat muzyczny z Alicją Brudło: 6.11 godzina 18.00-19.00
3. warsztat plastyczny z Dominiką Rutą: 9.11 godzina 18.00-19.00

Link można uzyskać pod adresem poczytalnia@bibliotekalegionowo.pl

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Wszystkie warsztaty odbywają się online, poprzez platformę Zoom. W ten sposób poszerzamy naszą ofertę zajęć m.in. dla młodzieży. Nowe kanały udostępniania treści oraz prowadzenia spotkań w formie hybrydowej lub całkowicie zdalnej odkrywamy dzięki udziałowi w projekcie „Biblioteka Online” realizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt “Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20170524_Niepodlegla_klogo_krotkie.jpg