Poszukujemy kandydata na stanowisko bibliotekarza

Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie poszukuje kandydata na stanowisko bibliotekarza w Oddziale dla dorosłych w Poczytalni – nowoczesnej, kolorowej bibliotece na dworcu PKP.

Zakres obowiązków: opracowanie formalne i rzeczowe, udostępnianie zbiorów, animacja czytelnictwa.
Tryb pracy: pełny etat
Wykształcenie: bibliotekoznawstwo i informacja naukowa lub pokrewne
Wymagania:
– znajomość zagadnień merytorycznych m. in. formatu MARC 21 i UKD.
– swobodne korzystanie z Internetu i umiejętność wykorzystania go w pracy.
– przygotowanej do samodzielnej pracy o zmiennym charakterze: opracowywanie i udostępnianie zbiorów, praca z czytelnikami i wolontariuszami, działania o charakterze kulturotwórczym.
– kreatywność, pozytywne nastawienie do pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej i kierowania zespołem.
Mile widziana znajomość programu SOWA i doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
Wymagane dokumenty:
CV wraz z listem motywacyjnym.
Adres kontaktowy: kadry@bibliotekalegionowo.pl Zastrzegamy sobie możliwość anulowania lub zmiany oferty pracy bez podawania przyczyn oraz skontaktowania się z wybranymi osobami.