Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Ostatnie spotkania Otwartego Warsztatu Zinowskiego

W dniach 26-27 sierpnia odbyły się ostatnie zajęcia w Otwartym Warsztacie Zinowskim. Po raz kolejny było bardzo kreatywnie i owocnie, a frekwencja świadczyła o tym, że takie spotkania mają sens – wszystko przed nami!

Otwarty Warsztat Zinowski zapraszał wszystkich chętnych we wszystkie sierpniowe środy i czwartki. Każde spotkanie dedykowane było innemu tematowi, ale uczestnicy mogli tworzyć mniejsze, większe, prostsze i bardziej skomplikowane ziny zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i hobby. Powstało wiele pięknych prac, a grono ciekawskich dowiedziało się w ogóle o istnieniu takiego zjawiska w twórczości niezależnej. Ziny zainspirowały – dla części gości Warsztatu stały się nawet nowym rozdziałem w życiu i sposobem na nudę.

Już 5 września wielkie podsumowanie projektu Zinoteka – festiwal Zinotopia w Poczytalni! Warsztaty, zinostoisko, wspólne tworzenie największego zina – to wszystko przed nami. Nie przegapcie!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Śledźcie szczegóły wydarzenia (i nie tylko) na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/bibliotekalegionowo oraz na Instagramie: https://www.instagram.com/bibliotekalegionowo/?hl=pl

Zachęcamy również do subskrybowania naszego kanału YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBlJ16tsWS6GOdTZBGtax8w/playlists

A więcej zdjęć możecie obejrzeć tutaj: https://www.bibliotekalegionowo.pl/galeriezdjec/

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.