Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Otwarty Warsztat Zinowski: po drugim tygodniu

Drugi Tydzień spotkań w Otwartym Warsztacie Zinowskim przyniósł smocze inspiracje i powiększył biblioteczną kolekcję amatorskich zinów o nowe niesamowite prace. Kreatywność, kreatywność i wyobraźnia – uczestnicy spotkań co i rusz bardzo nas zaskakują. Zapraszamy również w tym tygodniu!

W każdą sierpniową środę od 16.00 do 19.00 spotykamy się w Poczytalni, żeby podyskutować, powycinać, pokleić – i stworzyć tym samym niesamowite i indywidualne obrazy naszych zainteresowań. Zapraszamy dużych i małych – nie musicie spędzać z nami trzech godzin, ale uwierzcie – warto! Tym razem tematyka będzie iście szkolna, ale spokojnie – będziecie mogli trochę ponarzekać 😉 wrócić wspomnieniami do młodzieńczych lat 😉 albo sportretować najlepiej zapamiętanego nauczyciela 😉 Do 1 września zostało jeszcze trochę czasu, więc temat traktujemy zupełnie na luzie 😉

Dodatkowo – w sierpniowe czwartki między 10 a 12 widzimy się podczas Letnich Poranków Zinowskich dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na kreatywne i szalone zinowe lato!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Szczegóły: https://www.bibliotekalegionowo.pl/zinoteka-rusza-otwarty-warsztat-zinowski/

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.