Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

W cieniu Wielkiej Bitwy – wystawa ruszyła w trasę

Wystawa „W cieniu wielkiej bitwy” już otwarta! Pierwsi widzowie chętnie zaglądali przez dziurkę od klucza do najbardziej poruszających historii z czasów wojny polsko-bolszewickiej, a ich zaskoczeniu i emocjom nie było końca.

Historie zwykłych ludzi, którzy stali się cichymi bohaterami Bitwy Warszawskiej, wzruszają, urzekają, a połączenie skrzyń, skrywających tajemnicę z opowieściami prezentowanymi przez ich autorów – tworzy wspaniały nastrój. Trzeba to zobaczyć i usłyszeć! Wystawa wróci do Poczytalni po odwiedzinach u wszystkich partnerów projektu „W cieniu Wielkiej Bitwy” – nie martwcie się, jeśli nie zdążyliście jej obejrzeć. Okazja na zwiedzanie będzie teraz w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wołominie im. Heleny i Stefana Nasfeterów. Mazowieckim Instytucie Kultury czy siedzibie Pompy Pomiechówek. Wystawa zawita też do Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku.

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.