Otwarty Warsztat Zinowski: po pierwszych spotkaniach

Po pierwszych spotkaniach Otwartego Warsztatu Zinowskiego wnioskujemy, że w otoczeniu książek, w iście domowej atmosferze, powstawać mogą rzeczy kreatywne i naprawdę niesamowite, a przy okazji spontanicznie tworzy się obieg niezależnych zinowskich publikacji pomiędzy uczestnikami zajęć. A zatem zachęcamy do udziału – warto!

Już dzisiaj od 16.00 do 19.00 odbędzie się kolejny Otwarty Warsztat Zinowski 🙂 Zapraszamy dużych i małych – wchodzicie i wychodzicie – kiedy chcecie, wycinacie, kleicie, rysujecie, dyskutujecie – jak chcecie! Towarzyszyć nam będą smoki i inne stworzenia 😉 Spotykamy się co tydzień do końca wakacji. Dodatkowo – w czwartki między 10 a 12 uruchomiliśmy Letnie Poranki Zinowskie dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy Was zdjęciowo i filmowo – zobaczcie, jak było fajnie na poprzednich spotkaniach 🙂

Szczegóły: https://www.bibliotekalegionowo.pl/zinoteka-rusza-otwarty-warsztat-zinowski/